Titulní obrázek

Hyundai i30 je nyní ještě výkonnější

Americká tunningová výstava se již blíží. Automobilka Hyundai tu představí koncept modelu i30 s výkonem přes 600 koní. Bohužel, vůz se sériově vyrábět nebude.

Na americkou tuningovou výstavu přiveze Hyundai povedený koncept Hyundai i30 s výkonem přes 600 koní. Tohle se asi do série nedostane...

Levný hatchback posílil na výkon přes 600 koní. Nejde o globální facelift, který by se týkal všech vozů, ale případ jednoho výstavního kusu pro tuningovou show SEMA. Do parády si tuneři z Bisimoto Engineering vzali Hyundai Elantra GT, což není nic jiného, než evropský Hyundai i30.

o pohon se postará benzínová osmnáctistovka, i když značně poladěná. O pořádnou nálož výkonu se zasadilo obří turbodmychadlo, nové jsou vačkové hřídele, kované písty Arias, iridiové svíčky NGK nebo mezichladič Spearco. Z původního motoru toho očividně moc nezůstalo.

Povinné ručení 2012: V letošním roce se ceny povinného ručení dostaly vlivem konkurence na historická minima. Máte-li starší smlouvu, porovnejte si vaši platbu s některou online kalkulaček povinného ručení.

Ani uvnitř nezůstal kámen na kameni, posádku chrání trubkový rám a na svém místě podrží závodní sedadla Bisimoto. Naživo se koncept ukáže na SEMA Show, která začíná 30. října v Las Vegas. Určitě se máme povinného ručení.

Ani uvnitř nezůstal kámen na kameni, posádku chrání trubkový rám a na svém místě podrží závodní sedadla Bisimoto. Naživo se koncept ukáže na SEMA Show, která začíná 30. října v Las Vegas. Určitě se máme na co těšit.